Gość
Przebywasz na stronie jako Gość


Baza filmów - filmy Thrillery:
Body of Lies
Roger Ferris, doświadczony agent CIA, natrafia na ślad Al-Salima, przywódcy islamskiej grupy terrorystycznej. Nawiązuje współpracę z tajnymi służbami w Jordanii i liczy na to, że uda mu się zbliżyć do poszukiwanego przestępcy.
Conspiracy Theory
Jerry Fletcher jest nowojorskim taksówkarzem, który żyje w obsesyjnym świecie lęków. Wraz z pracującą dla rządu Alice zostaje uwikłany w niebezpieczne przygody.
Misbegotten
Po bezskutecznych próbach zajścia w ciążę, Caitlin przekonuje męża, że jedynym wyjściem jest sztuczne zapłodnienie. Dawcą nasienia okazuje się jednak niebezpieczny morderca.
Seconds
Najlepszym sposobem na odmianę dotychczasowej egzystencji jest nowa twarz. Tak przynajmniej uważa Artur Hamilton, bankier szukający szczęścia w szeregach tajemniczej organizacji, zajmującej się operacjami plastycznymi.
Sunchaser, The
Życie doktora Reynoldsa to niekończący się wyścig z czasem i ambicjami. Wieczny nadgorliwiec znajduje się właśnie w przededniu swego oszałamiającego sukcesu: niebawem zostanie najmłodszym w historii szpitala uniwersyteckiego dyrektorem...
The Crow 2: City of Angels
Przypadkowi świadkowie morderstwa, Ashe i jego syn, zostają śmiertelnie postrzeleni przez bandytów. Dzięki tajemnej mocy kruka, Ashe powraca na ulice miasta, aby dokonać zemsty na sprawcach tragedii.
Mulholland Falls
Jest rok 1954. Gangsterzy i mafia zyskują coraz większe wpływy w Ameryce. Przyszedł czas, aby przeciwstawić, im własne metody. Czterech policjantów działa według własnych reguł. Są nieprzekupni i nieustraszeni.
I Know What You Did Last Summer
Czworo nastoletnich przyjaciół podróżuje samochodem. Gdy dochodzi do wypadku, w wyniku którego ginie tajemniczy człowiek, postanawiają wrzucić zwłoki do wody i zachować wydarzenie w tajemnicy.
Insomnia
Na Alasce zostaje zamordowana nastoletnia dziewczyna. Policjant Will Dormer przybywa na miejsce przestępstwa, by przeprowadzić śledztwo. Funkcjonariusz cierpi na bezsenność, a jego problem pogłębia fakt, że właśnie trwa dzień polarny,...
Déjà Vu
Agent federalny z agencji ATF Doug Carlin zostaje przydzielony do prowadzenia śledztwa w sprawie wybuchu bomby na promie. Podczas prowadzenia dochodzenia zostają odnalezione zwłoki kobiety, która rzekomo zginęła podczas wybuchu. Sekcja zwłok...